loading

Kaasaegse ja kvaliteetse varustusega teostame Jaapani ja Euroopa autode diagnostikat. Saame kõrvaldada igat tüüpi vead ja puudused. Meie autoteeninduse eeliseks on nii osutavate teenuste lai spekter, kui ka vastuvõetavad ja taskukohased hinnad. Autode kõige olulisem osa on mootor, seetõttu sõltub selle nõuetekohasest tööst ja üksuste tööst mitte ainult selle tööiga, vaid ka teie ohutus. Tungivalt soovitame regulaarselt teostada mootori ning teiste süsteemide diagnostikat. Tungivalt soovitame regulaarselt teostada mootori ning teiste süsteemide diagnostikat. Meie spetsialistid nii tuvastavad kui ka kõrvaldavad Teia auto võimalikud rikked. Tegeleme järgmiste süsteemidega:

1. Mootori juhtimissteem

2. Automaatkäigukasti juhtimissüsteem – АKKP

3. Aktiivse turvalisuse süsteem:

1) Pidurite elektroonset süsteemid: ABS, BA, DBC, EBS, EBV, HAH…
2) Rooli juhtimine: AFS · ESAS · E-VGR ·
3) Libisemisvastane süsteem: ASR, ASC, ESR, ETC, TCS, STC, TRACS, TRC, TCV..
4) Teised süsteemid: EyeQ · BLIS · APS · PMD · AFIL · Stop&Start · Volvo On Call · LDW · ARP · X-Pressure · ACC · ADR · RSC · ROPS · IAQS · SmarTire · Pre-Safe · Pre-Crash, Safety System · LIDAR · ACC “Stop & Go” · LKS · LCA · CVS · TSR · DAS · Audi Side Assist

4. Passiivse turvalisuse süsteem: SIPS · ITS · PRS · POSIP · IC · Sideguard · i-SRS ·

Autodiagnostika: alates 25€

Näete, mida kõike võib Teie auto "südamega" juhtuda, juhul kui Te arvutidiagnoostika tegemiseks ei pöördu õigeaegselt meie poole!